Tumba K-1 LED kinkiet
Opis
Tumba K-1 LED to nowoczesny kinkiet wyposażony w dwa źródła światła: klasyczne i ledowe. Jest doskonałą propozycją dla przestrzeni biznesowych, w których minimalistyczny wystrój łączy się z jednolitą kolorystyką wyposażenia. Kinkiet Tumba K-1 LED idealnie sprawdzi się w dowolnym pomieszczeniu hotelu, restauracji czy sali konferencyjnej.
Rodzima produkcja, wysoka jakość i perfekcyjne wykonanie - tym charakteryzują się produkty firmy Kandela. Kinkiet Tumba K-1 LED dostępny jest w czterech wariantach kolorystycznych tkaniny abażuru, co umożliwia dopasowanie wybranego modelu do indywidualnego wyposażenia każdego pomieszczenia. Profesjonalne lampy firmy Kandela to gwarancja powodzenia dla Twojego biznesu.
| KOLEKCJA: | Tumba |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA: | 1xE27 + 1x3W |
| MATERIAŁ OPRAWY: | stal szczotkowana |
| TKANINA ABAŻURU: | 020 | 301 | 318 | 383 |
| WYSOKOŚĆ (mm): | 410 + LED 90 mm |
| WYMIARY ABAŻURU (mm): | 1/2 ⌀ 200 x 340 mm |
| OCHRONA IP: | IP20 |
Dane techniczne
| Typ lampy | K-1 LED |
| Kolekcja | Tumba |
