Tatra lampa wisząca B-2
Opis
Tatra B-2 to stylowa lampa wisząca na drewnianej belce, posiadająca dwa źródła oświetlenia i regulowaną wysokość. Wykonana została z najwyższej jakości materiałów, przy zachowaniu standardów profesjonalnego montażu. Tatra B-2 wpisuje się idealnie w nowe trendy w stylistyce oświetleniowej na miarę XXI wieku.
Rodzima produkcja, wysoka jakość i perfekcyjne wykonanie - tym charakteryzują się produkty firmy Kandela. Lampa wisząca na belce Tatra B-2 dostępna jest w różnych wariantach kolorystycznych, co umożliwia dopasowanie wybranego modelu do indywidualnego wyposażenia każdego wnętrza.
| KOLEKCJA: | Tatra |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA | 2xE27 |
| MATERIAŁ OPRAWY: | jesion lakier | jesion euro | jesion biały | jesion czarny |
| TKANINA ABAŻURU: | N6000 | N6205 | N6281 | 668042 |
| KOLOR OPLOTU: | czarny | biały | czerwony |
| WYSOKOŚĆ (mm): | 500-1500 mm |
| WYMIARY ABAŻURU (mm): | ⌀ 200 x 250 mm |
| DŁUGOŚĆ BELKI (mm): | 500 mm |
| OCHRONA IP: | IP20 |
Dane techniczne
| Typ lampy | B-2 |
| Kolekcja | Tatra |
