Oslo lampa wisząca B-3
Opis
Oslo B-3 to lampa wisząca na belce z trzema kloszami. Idealne wyposażenie nowoczesnej kuchni, jadalni czy lokalu gastronomicznego. Świetnie sprawdzi się jako główne źródło oświetlenia pomieszczenia codziennego użytku.
Rodzima produkcja, wysoka jakość i perfekcyjne wykonanie - tym charakteryzują się produkty firmy Kandela. Lampa wisząca na belce Oslo B-3 dostępna jest w różnych wariantach kolorystycznych, co umożliwia dopasowanie wybranego modelu do indywidualnego wyposażenia każdego wnętrza.
| KOLEKCJA: | Oslo |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA | 3xE27 |
| MATERIAŁ OPRAWY: | jesion lakier | jesion euro | jesion biały | jesion czarny |
| TKANINA ABAŻURU: | N6000 | N6205 | N6281 | 668042 |
| KOLOR OPLOTU: | czarny | biały | czerwony |
| WYSOKOŚĆ (mm): | 1000 mm |
| WYMIARY ABAŻURU (mm): | ⌀ 150 x 200 mm |
| DŁUGOŚĆ BELKI (mm): | 750 mm |
| OCHRONA IP: | IP20 |
Dane techniczne
| Typ lampy | B-3 |
| Kolekcja | Oslo |
