Hanoi Z-600 lampa wisząca
Opis
Hanoi Z-600 to intrygujący model lampy wiszącej, który znajdzie swoje zastosowanie w dowolnym pomieszczeniu z nowoczesnym wyposażeniem. Metalowa oprawa nadaje lampie niepowtarzalny charakter. Hanoi Z-600 cechuje się nietuzinkowym wzornictwem i dbałością o detale wykonania. Idealny element wyposażenia jadalni, kuchni lub pomieszczenia biurowego.
Rodzima produkcja, wysoka jakość i perfekcyjne wykonanie - tym charakteryzują się produkty firmy Kandela. Dzięki dostępności lampy Hanoi Z-600 w kilku wariantach kolorystycznych, możliwe jest dopasowanie wybranego modelu do indywidualnego wyposażenia każdego wnętrza.
| KOLEKCJA: | Hanoi |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA: | 1xE27 40W |
| MATERIAŁ OPRAWY: | metal czarny |
| TKANINA ABAŻURU: | 0281 | 0233 | 0207 | 3314 |
| KOLOR OPLOTU: | biały | czarny | granatowy |
| WYSOKOŚĆ (mm): | 1000 mm |
| WYMIARY ABAŻURU (mm): | 600 x 265 mm |
| OCHRONA IP: | IP20 |
Dane techniczne
| Typ lampy | Z-600 |
| Kolekcja | Hanoi |
