Hamar K-1 LED kinkiet
Opis
Hamar K-1 LED to nowatorski kinkiet oferujący dwa źródła światła: klasyczne (jedno gniazdo dla żarówek w standardzie E27) i ledowe. Jest doskonałą propozycją dla przestrzeni biznesowych, w których wyposażenie ma charakter minimalistyczny. Dodatkowe źródło światła w postaci ramienia z diodą LED posiada regulację kąta nachylenia. Kinkiet Hamar K-1 LED to idealny element dekoracyjny hotelu, restauracji czy sali konferencyjnej.
Rodzima produkcja, wysoka jakość i perfekcyjne wykonanie - tym charakteryzują się produkty firmy Kandela. Kinkiet Hamar K-1 LED jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych tkaniny abażuru. Profesjonalne lampy firmy Kandela to gwarancja powodzenia dla Twojego biznesu.
| KOLEKCJA: | Hamar |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA: | 1xE27 + 1x3W |
| MATERIAŁ OPRAWY: | stal szczotkowana |
| TKANINA ABAŻURU: | 020 | 301 |
| WYSOKOŚĆ (mm): | 290 mm + LED 330 mm |
| WYMIARY ABAŻURU (mm): | 150x150 H 150 mm |
| OCHRONA IP: | IP20 |
Dane techniczne
| Typ lampy | K-1 LED |
| Kolekcja | Hamar |
